KONST / Litografier / Färglitografi 13878347
nr 1387 8347
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 304/360, travhästar. Motivet: 65x89cm, yttermått inklusive ram: 85x106cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:25:43
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson